BLoG Dedektifi - Anasayfa

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Neler Oluyor

Bloğu Takip Et
Online Ziyaretçiler

İletişim Formu

Hakkımda

  Sinan GCL
  info@snnguclu.com
  info@blogdedektifi.com
  Türkiye, Kocaeli
 Buraya kadar geldiysen kesin beni merakından geldin... :) Öncelikle hoş geldin... 

 Blog yazmayı çok seven birisi olarak uzun zaman boyunca bloglardan uzak kalmıştım. Forumlara yönelip oralarda dolanmaya başladım. Sürekli aktif olma zorunluluğum olmadığı için rahattım. Ama taaa ki buraya kadarmış. Artık blogdedektifi adı altında yazılarımı yazmaya devam edeceğim. 

 Şimdi buraya yok şöyle yapıyorum, böyle ediyorum, şu kadar bilgim var ve çok becerikli birisiyim diye kendimi övmeyeceğim. Kendimi öven bir kişiliğe de sahip değilim o yüzden bu sayfayı uzuunnn uzuuuunnn uzatmadan kısa ve öz şekilde olması hem benim için hemde sizler için yeterli olcağını düşünüyorum. Zaten beni tanımak isteyen olursa bilenler benim nasıl birisi olduğumu sizlere mutlaka söylemiştir.

Kocaeli ilinin Çayırova semtinde ikamet ediyorum ve evliyim. Çalışma hayatım biraz karışık ama net bir şekilde söylemek gerekirse reklam afiş firmasında tasarımcı olarak çalışıyorum ve bunun yanında boş vakitlerimi 3 veya 5 sayfalık tasarımlar yaparak websitesi hazırlıyorum. Onun dışında blog aleminde olan her blog sahibine ve sahibesine yardım ediyorum. ;)

Son Güncelleme: 25 Haziran 2022

BLoG LisTeM [- 161 -]

Tüm Etiketler

Önemli Alan

☕Çay Kaynıyor...

Ziyaretçi Defteri

Haftalık Yorumcularım

Haftalık Yorumcularım

Takipçilerim

Son Yorumlar

Son Yorumlar