BLoG Dedektifi - Anasayfa

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Neler Oluyor

Bloğu Takip Et

Blogger Spam Yorum Sorunu 2

8 Haziran 2022 Çarşamba Google News Yorum Yapılmadı Kez Okundu.
 Bir önceki konum olan Blogger Spam Yorum Sorunu'da bir kaç husustan bahsetmiştim ama tam net sonuca ulaşamadığım için araştırmalarım devam ediyor. Bunun için bir öneri olarak bu sefer de profil bilgilerinizde eksiksiz olan yerleri tamamlıyoruz. Hadi başlayalım...

Google üzerinden hesabımıza giriş yapalım. Aşağıdaki resimden bakarak giriş yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde ise temel bilgilerimizin olduğu yerleri eksiksiz şekilde dolduralım ve bir sonraki resimde gördüğümüz Hakkımda Bölümüne Git seçeneğini tıklayalım.

Açılan sayfada aşağıya doğru indiğinizde tüm eksik olan yerleri doldurun. Eksiksiz şekilde doldurduğunuzdan emin olun. Bu sizin profil doğruluğunuzu yükseltecektir. Bunlar haricinde ek olarak blogger profilimizi güncelleyelim. Bunun için blogger kontrol paneline girip oradan Ayarlar sekmesini açalım. Sayfanın en aşağısına indiğimizde Kullanıcı Profili linkine tıklayalım. Örnek olarak aşağıdaki resimden bakabilirsiniz.


Açılan sayfada gerekli tüm bilgileri elimizden geldiğince dolduralım... Örnek olarak aşağıda benim profilime bakabilirsiniz.


Bu bilgileri tam olarak doldurduğumuzda kullanıcıların yorumları spama düşmeyecektir. Çünkü tam olarak kendi bilgilerimizi girerek biz olduğumuzu belli ettik. Elimden geldiğince bu tür araştırmalara devam edeceğim. Eğer sizlerinde bulduğu durumlar olursa benimle iletişime geçebilirsiniz. Yada tavsiyelerinizi yorumlardan belirtebilirsiniz...
BLoG Dedektifi Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Beni merak ediyorsan bloğumu incele :)

Blogger Spam Yorum Sorunu 2
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

Lütfen Link Bırakmayın!

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F


:T

:H

☕Çay Kaynıyor...☕

Haftalık Yorumcularım

Takipçilerim

Son Yorumlar