Logo

  Blog Sahibi; SinanGCL Türkiye, Kocaeli

Samsung Galaxy M33 5G inceleme

Samsung Galaxy M33 5G inceleme
25 Mayıs 2022 Çarşamba
Kez Okundu.

 Samsung'un en sevilmekte olan yeni modeller içerisinde Galaxy M serisi yerini almakta. Galaxy M33 5G ismiyle piyasada adıyla kendinden oldukça söz ettiren yeni galaxy m serisi büyük bataryaya sahiptir.

  Bu telefon hakkında yeteri düzeyde bilgi sahibi olan birisi olarak belirtmeliyim ki, bu zamanda bu fiyat aralığına göre çok kullanışlı ve fiyat performans açısından başarılı bir cihazdır. İlk kullanım anından itibaren performans ve özellikleri açısından oldukça iyi. 

 Cihaz 25W hızlı şarj desteği ve 5000 mAh'lik bir pil desteği ile karşımıza çıkmaktadır. Samsung Galaxy M33 5G, aynı zamanda NFC desteğine sahiptir.

  İyi yanlarından biri de telefonun sahip olduğu 6GB RAM ve sekiz çekirdekli işlemci sayesinde hem oyun oynarken hemde çoklu görevlerde ihtiyacınız olan tüm gücü size kolaylıkla sunar. 

  Dörtlü kamera ile unutulmaz anlara şahit olabilirsiniz. Telefonun 128 gb olması son derece iyi. Ekran kalitesi oldukça iyi özelliklede makro çekimi bu noktada çok başarılı. İyi donanım özelliğine sahiptir.

 
Orta Seviyedeki Özellikleri;

  Samsung Galaxy M33 5G'de aslında 5G desteği çok fazla yoktur. Bu telefon standart 3,5 mm kulaklık yerine sahiptir. Yani adaptöre gerek yoktur. İçerisinde kızılötesi bağlantı noktası mevcut değildir, bu sebepten ötürü uzaktan kumanda olarak kullanılmamaktadır. İşlemci özelliği fena sayılmaz. Yani kısacası fiyat performans ürünü olmakla beraber kullanıcı bazında 10 üzerinden 8 puan alabilecek bir cihaz.

SinanGCL Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Benim kim olduğumu merak ediyorsan, beni bilenlere sor onlar benden daha iyi anlatır. ;)

Samsung Galaxy M33 5G inceleme
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

İletişim Formu

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Sosyal Medya


BLoG MaHaLLeSi

Takipçilerimiz

Takipçilerimiz

Son Gelişmeler

Yorumlar


Yorumlar

Bilgilendirme

Gizlilik Politikası Telif Hakkı Arşiv
Copyright 2022, Tüm Hakları Saklıdır.
We Google & Blogger