BLoG Dedektifi - Anasayfa

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Neler Oluyor

Bloğu Takip Et
Online Ziyaretçiler

İletişim Formu

Kısmet - Tuğçe Işınsu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Google News Yorum Yapılmadı Kez Okundu.


Yazar: Tuğçe Işınsu
Yayın Evi: Feniks Kitap
Sayfa: 376
Basım Yılı: 2021
Kategori: Kitap


  Günümüzde insanların bu kadar doyumsuz olmaları ve maddeye yönelmeleri, hep maneviyat boşluğundan kaynaklanmaktadır. Tuğçe Işınsu, "Kısmet" adlı kitabında iç dünyamıza dönmemizi ve dileklerimiz için yalnızca Allah'a yönelmemiz gerektiğine dikkat çekmiştir. Kitabında, kültürümüzde de var olan Selçuklu Devleti'nden beri süregelen tılsımlar ve bu tılsımları yaşantımıza ne şekilde çekmemiz gerektiği üzerinde durmuştur. Kur'ana hepimiz toplum olarak inanıyoruz , ancak gerçek şu ki, yaşantıların içinde din çoğunlukla göstermelik bir yerdedir. Duaların, namazların içinde okunan sürelerin anlamlarını çoğu kişi bilmez. 

  Kısmet kitabı, okunulan surelerin neye işaret ettiğini ve yaşamdaki blokajların nasıl kaldırılacağına işaret etmektedir. Dua ettikçe kalpler huzur bulacak ve dualar tekrarlandıkça yaşam frekansı değişecektir. Doğuştan gelen, aile karması olan ve atalarımızın girdiği kulluk hakları bizim ve ileride doğacak nesillerin hayatı üzerinde blokaj oluşturacaktır. Bunu çözmek, huzurlu bir yaşantı oluşturmak, kısmeti açmak Allah'a yönelmek ve dua ile olacaktır. 

  Hayattaki huzursuzlandın, tekrarlanan terliklerin nedeni Yaradan'dan uzaklaşmaktır. Dua etmeyi hayatın merkezine getirdiğimizde yanlış ve ters giden çok şey kendiliğinden halolacaktır. "Kısmet" bize yaşamdaki blokajları kaldırabilmek için yol gösterici bir kılavuz niteliğinde bir kitaptır.

SinanGCL Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Benim kim olduğumu merak ediyorsan, beni bilenlere sor onlar benden daha iyi anlatır. ;)

Kısmet - Tuğçe Işınsu
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

Lütfen Link Bırakmayın!
Dikkat Spama düşen yorumlar denetimden geçerek yayınlanacaktır.

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F

<3


:T

:H

BLoG LisTeM [- 161 -]

Tüm Etiketler

Önemli Alan

☕Çay Kaynıyor...

Ziyaretçi Defteri

Haftalık Yorumcularım

Haftalık Yorumcularım

Takipçilerim

Son Yorumlar

Son Yorumlar