Logo

  Blog Sahibi; SinanGCL Türkiye, Kocaeli

Kaderimin Oyunu TV-Dizisi

Kaderimin Oyunu TV-Dizisi
21 Mayıs 2022 Cumartesi
Yorum Yapılmadı
Kez Okundu.



Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Oyuncular: Akın Altınözü, Sarp Apak, Öykü Karayel ve Esra Dermancıoğlu
Yapım: NGM Medya 3 Aralık 2021
Kategori: Dizi
Tür: DramRomantik
Dizi Hakkında Genel Bilgiler;
 NGM Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizi, 2021 Aralık ayından beri StarTV'de seyircileriyle buluşmaktadır. Başrolde Akın Altınözü, Sarp Apak, Öykü Karayel ve Esra Dermancıoğlu yer almaktadır. Dram türündeki dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenmektedir.

 Dizinin sahneleri Amasya ve İstanbul'da çekilmiştir. Olaylar ekseriyetle bahçeli ve iki katlı bir konakta geçmektedir.

Dizinin Konusu;
  Amasya'da sıradan yaşamları olan Asiye ve Cemal'in hayatını ilişkilerini konu olmaktadır. Cemal ile Asiye gençken aynı mahallede yaşarlar. Cemal, uzaktan gördüğü Asiye'ye aşıktır. Asiye'yi babasīndan ister ancak Cemal'in serseri ruhlu yapısı nedeniyle Asiye'nin ailesi bu evliliğe karşı çıkar. Gizlice evlenirler ve evliliğin ilk yıllarında oldukça mutlu bir hayat sürdürürler; bir kız ve bir oğlan çocukları olur.

  Bu mutluluk, Cemal'in maddi olanaksızlıklar nedeniyle bunalıma girmesine kadar sürer. Cemal kamyon şoförlüğü yapmaktadır ve evini geçindirmekte zorlanır. 

  Birgün kamyon sürerken, hızla gitmekte olan binek araba kaza yapar. Cemal yaralı sürücüyü hastaneye yetiştirir. Sürücü, Helin adında, zengin bir ailenin kızıdır. Aralarında gelişen duygusallık sonucunda Helin, Cemal'e aşık olur. Ancak Cemal evli ve 2 çocuğunun olduğunu söyleyemez. İlişkiyi sürdürür ve Asiye'den boşanır; hamile olduğunu söyleyen Helin ile evlenir, konağa yerleşir.

  Çocukları Ahmet doğar ve Ahmet 4 yașına gelinceye kadar sorunsuz görünen evlilik yaşarlar. Helin mutludur ancak Cemal tüm sorunlarını içinde yaşar, karısına belli etmez. Bu mutluluk, konak sahibinin Rusya'da yaşayan ve resmi olmayan birlikteliğinden doğan oğlu Mahir'in gelmesine kadar sürer. Mahir, yanında Asiye ve iki çocukla gelmiş, ailesine de yanındakileri karısı ve çocukları olarak tanıtmıştır. Cemal, eski karısı ve çocuklarını karşısında görünce şok.olur. Asiye ile kimseye durumu belli etmeme konusunda aralarnda anlaşırlar.Asiye, Mahir'e eski kocasının öldüğünü söylemiştir, Cemal ise şimdiki karısı Helin'e eski evliliğinden ve çocuklardan bahsetmemiştir bile.

  Mahir de yurda dönerken, benzin istasyonunda tesadüfen tanıştığı ve polisten kaçan Asiye'ye yardım elini uzatır. Zaman içinde Asiye'ye aşık.olur. Dizi, Asiye'yi ve çocukları Mahir'den kıskanan ve eski ailesini yeniden bir arada tutmaya, bu uğurda Helin'den boşanmaya çalışan Cemal'in yaşadıkları etrafında döner.

SinanGCL Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Benim kim olduğumu merak ediyorsan, beni bilenlere sor onlar benden daha iyi anlatır. ;)

Kaderimin Oyunu TV-Dizisi
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

Lütfen Link Bırakmayın!
Dikkat Spama düşen yorumlar denetimden geçerek yayınlanacaktır.

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F

:Y

:A

<3


:T

:H

İletişim Formu

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Sosyal Medya


BLoG MaHaLLeSi

Takipçilerimiz

Takipçilerimiz

Son Gelişmeler

Yorumlar


Yorumlar

Bilgilendirme

Gizlilik Politikası Telif Hakkı Arşiv
Copyright 2022, Tüm Hakları Saklıdır.
We Google & Blogger