Logo

  Blog Sahibi; SinanGCL Türkiye, Kocaeli

İnfinix Not 12i Telefon İncelemesi

İnfinix Not 12i Telefon İncelemesi
8 Mayıs 2022 Pazar
Kez Okundu.

  Infinix Not 12i fiyatı düşük tutan firmanın bu yıl ortaya çıkardığı yeni bir model ve fiyatı da oldukça uygun; 175 dolar fiyat etiketi bulunan cihazın teknik detaylarına birazdan değineceğiz ama aşırı oyun yüklenecek/kasacak olanların bu cihazı tercih etmesi yanlış bir seçim olabilir.
Infinix Not 12i Özellikleri
  Bu ayın sonunda satışa çıkacak olan Infinix Not 12i model telefonun 8.4 mm kalınlığı 182 gr ağırlığı var. Altın ve mavi kasa renk seçenekleri ile gelen, giriş seviyesi cihazın LCD ekranı 6,82 inç büyüklüktedir. 720x1640p çözünürlük destekleyen bu ekran tüm gövdenin yüzde 83.6'sını kaplıyor. 90 Hz yenileme yeteneği ile gelen ekranın frekansını yükselten çip MediaTEK Helio G85 işlemcidir ve bu işlemci 12 nano metre yonga setine sahip. Giriş seviyesindeki bu çipin ana 2 çekirdeği 2.0 GHz frekansa çıkıyor. Sistem Mali G52 GPU ile destekleniyor. 4 GB ram ve 128 GB kalıcı belleği bulunan Infinix Not 12i model cihazın arkasında 3 adet kamerası var. 50 MP ana kamera 2 MP derinlik kamerası ve QVGA sensörü ile 1080p kalite vadediyor. Öne ise 8 mega piksellik bir kamera yerleştirildi. 5.000 mAh pili dolduracak adaptör 18 Watt gücünde bir adaptördür.

Infinix Not 12i Fiyatı
  Global pazarlarda 175 dolar fiyatla satışa çıkarılan bu telefonun Avrupa ve ABD pazarlarındaki fiyatı da aynı seviyede olacak. Ucuz e kesintisiz haberleşme için ikinci bir cihazı olsun isteyenler, Infinix Not 12i modelini satın alabilir.


SinanGCL Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Benim kim olduğumu merak ediyorsan, beni bilenlere sor onlar benden daha iyi anlatır. ;)

İnfinix Not 12i Telefon İncelemesi
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

İletişim Formu

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Sosyal Medya


BLoG MaHaLLeSi

Takipçilerimiz

Takipçilerimiz

Son Gelişmeler

Yorumlar


Yorumlar

Bilgilendirme

Gizlilik Politikası Telif Hakkı Arşiv
Copyright 2022, Tüm Hakları Saklıdır.
We Google & Blogger