Logo

  Blog Sahibi; SinanGCL Türkiye, Kocaeli

Aşk-ı Memnu Dizisi

Aşk-ı Memnu Dizisi
23 Mayıs 2022 Pazartesi
Yorum Yapılmadı
Kez Okundu.

Yönetmen: Hilal Saral 
Oyuncular: Beren Saat (Bihter), Selçuk Yöntem (Adnan Bey), Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül), Hazal Kaya (Nihal)
Yapım: Eylül 2008 - Haziran 2010
Kategori: Dizi
Tür: DramRomantik
  Adnan Bey, zengin ve Sarıyer kıyılarında yalıda yaşayan bir İstanbul beyefendisidir. Eşi İnci Hanım, arkasında Bülent ve Nihal isminde çocuklarını bırakarak ölmüştür. Uzunca bir sure, yatalak halde tedavi edilmiş, ancak tüm çabalara rağmen kurtulamamıştır.

  Adnan Bey, eşinin mezarını ziyaret ettiği birkaç günde hep Bihter ile karşılaşır. Bihter de babasının mezarını ziyaret için oradadır. Babası iflas etmiş ve annesi Firdevs Yöreoğlu'nun babasını aldatmasıyla baba intihar etmiştir. Adnan ile mezarlıkta ayaküstü konuşmalar  ve karşılıklı birbirlerine "başınız sağolsun" dilekleri yakınlaşmasını sağlar. Adnan, Bihter'e aşık olduğunu hisseder ve kısa süre içinde evlenme teklif eder. Bihter de zaten küçükken alışkın olduğu zengin hayatı devam ettirmek niyetindedir ve Adnan'la evliliği sadece bu nedenden dolayı kabul eder.

  Evlilik gerçekleşince Bihter, Adnan Bey'in yalısına yerleşir. Adnan Bey'in çocukları, onların dadıları Matmazel, Behlül ve evin hizmetkârları ile yaşamaya bașlar. Behlül, Adnan Bey'in uzaktan bir akrabasının oğludur. Behlül ana-babasını küçükken kaybetmiştir. Adnan Bey de, Behlül'ü okutmak ve büyütmek için yanina alır.

  Bihter henüz 25 yaşlarında, lükse düşkündür. Adnan Bey'in tüm imkânlarımdan istifade ederek yaşantısını sürdürür. İlk başlarda evliliğinden mutlu olan Bihter, zaman içinde evliliğini sorgular. Adnan Bey ona yetmemektedir. Zaman.içinde Behlül'e gönlünü kaptırır. Behlül de bu aşka kayıtsız kalamaz. Dizi bu yasak aşkın filizlemesini, gizlice görüşmelerini, bunalımları, iç hesaplaşmalarını ve Adnan Bey'in herşeyi öğrenmesiyle Bihter'in intiharıyla sonuçlanan olaylar dizisini konu alır.

SinanGCL Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Benim kim olduğumu merak ediyorsan, beni bilenlere sor onlar benden daha iyi anlatır. ;)
#

Aşk-ı Memnu Dizisi
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

Lütfen Link Bırakmayın!
Dikkat Spama düşen yorumlar denetimden geçerek yayınlanacaktır.

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F

:Y

:A

<3


:T

:H

İletişim Formu

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Sosyal Medya


BLoG MaHaLLeSi

Takipçilerimiz

Takipçilerimiz

Son Gelişmeler

Yorumlar


Yorumlar

Bilgilendirme

Gizlilik Politikası Telif Hakkı Arşiv
Copyright 2022, Tüm Hakları Saklıdır.
We Google & Blogger