Logo

  Blog Sahibi; SinanGCL Türkiye, Kocaeli

Ağaç Ev Sohbetleri 144

Ağaç Ev Sohbetleri 144
25 Mayıs 2022 Çarşamba
Yorum Yapılmadı
Kez Okundu.


  DeepTone tarafından organize edilen Ağaç Ev Sohbetleri etkinliğinin 144cü serisinde sonunda bende katıldım. Haftaya olan Ağaç Ev Sohbetleri'nin konusu bende olacak. He bu arada önceki sohbet konularını ve konu başlıklarını öneren arkadaşlarımızın isim listesini Kaplan Diary'nin bloğunda bulabilirsiniz. Mutlaka uğrayın derim. ;)

Ağaç Ev Sohbetleri'nin bu haftaki konusunu ise Sevda Ünlü belirledi;

"Pandeminin en cafcaflı olduğu, yasakların hayatımızı dört duvara hapsettiği günlerde edindiğin ve hâlâ devam eden bir hobin oldu mu? Ya da neler neler denedin, anlat bakalım"

  Açıkçası benim işler bilgisayar üzerinden olduğu için konferans bağlantılı şeklinde işlerimize devam ettik. Ama tabi baskı sırasına gelince o kadar iyi değildik. Baskıhane sürekli yatışlarda olmasına rağmen sadece istenilen tasarımları bilgisayar üzerinden yapıyor ve sunuyorduk. Bu yüzden pek fazla hobim olmadı. Ama diğer ev halkı için bu geçerli değildi. :D Herkeste olduğu gibi bizim evde de hamur işi eksik olmazdı. Hatta bir keresinde bilgisayarda oturmaktan sıkılıp artık bende hamur işine bulaşmıştım. 

  Onun dışında evde kalarak sıkıntıdan patlamamak için kendime film izleme hobisi yapmıştım. Ama oda fazla sürmedi çünkü sürekli bilgisayar ortamında olmak oldukça sıkmaya başlamıştı. Mutfağa gidip kendimce farklı şeyler bulmaya çalışıyordum... 

  Bu pandemi ve son zamanlarda girdiğim karantina sayesinde blog alemine geri dönüş yaptım ve benim en iyi hobim bu oldu... Tabi buraya gitmemek üzere geri geldim ve bu konuda da kararlıyım.

Yani kısaca benim pandemi dönemi böyle geçti. ;)  Bu arada şunuda söyleyelim bu blogda çay beleş çay içmeye herkesi beklerim :)

SinanGCL Bu Paylaşım '' Tarafından Yazılmıştır.
Yazar Hakkında: Benim kim olduğumu merak ediyorsan, beni bilenlere sor onlar benden daha iyi anlatır. ;)

Ağaç Ev Sohbetleri 144
Konusuna 0 Yorum Yapılmış

Lütfen Link Bırakmayın!
Dikkat Spama düşen yorumlar denetimden geçerek yayınlanacaktır.

:)

;)

:D

:(

=(

:@

:X

:O

:P

:F

:Y

:A

<3


:T

:H

İletişim Formu

BLoG Dedektifi Takip Butonu

Sosyal Medya

Sosyal Medya


BLoG MaHaLLeSi

Takipçilerimiz

Takipçilerimiz

Son Gelişmeler

Yorumlar


Yorumlar

Bilgilendirme

Gizlilik Politikası Telif Hakkı Arşiv
Copyright 2022, Tüm Hakları Saklıdır.
We Google & Blogger